Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
~

​​​​​​​​​Kariyer

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

Turkcel Global Bilgide Kariyer
 

Türkiye’de 14, yurt dışında 4 çağrı merkezi olmak üzere toplam 18 lokasyonda 12 bin kişilik insan kaynağı ile sektöre liderlik eden Turkcell Global Bilgi, genç, dinamik bir ekiple birçok markaya hizmet veriyor.

Turkcell Global Bilgi, lider olma gücünü, müşteri deneyimini yönetme konusunda sahip olduğu tecrübe, bilgi, teknolojik alt yapı ve nitelikli insan kaynağından alıyor. Müşteri Deneyimi Geliştirme, Operasyon Yönetimi, İnsan Kaynakları, Finans, Bilgi Teknolojileri, İş Geliştirme, Süreç Yönetimi, Satış Yönetimi vb uzmanlık alanlarında görev yapan geniş ve nitelikli bir insan kaynağına da ihtiyaç duyuyor.

Turkcell Global Bilgi şirket ve çalışanlarına değer katan, sürdürülebilir finansal başarıyı tetikleyen ve fark yaratan insan kaynakları politika ve uygulamalarıyla 2011 yılında European Business Awards’da “Yılın İşvereni” seçildi. Turkcell Global Bilgi ile ilgili detaylı bilgi ve iş başvurusu için  www.globalkariyerin.com adresini ziyaret ediniz.

 

Ücret ve Yan Haklar Politikamız

​​Turkcell Global Bilgi ücret ve yan haklar politikasını; "piyasada rekabetçi, şirket içinde adil ve esnek, yüksek performans ve gelişimi destekleyecek sistemleri kurmak ve işletmek" olarak tanımlıyor. Turkcell Global Bilgi, piyasadaki rekabetçi konumunu koruyabilmek için her yıl çeşitli araştırmalara katılarak ücret ve yan haklar stratejisini, politikasını ve uygulamalarını gözden geçirir. Turkcell Gobal Bilgi’de tüm pozisyonların; beklenen rol ve sorumluluklar, gereken bilgi-beceri, gereken yetkinlikler ve iş sonuçlarına yapılan katkılara göre iş büyüklükleri ölçülür ve kademe bazında sıralanır.

 

Eğitim

Turkcell Global Bilgi olarak, sektörün en iyi insan kaynağını yetiştirme, gelişimi sürekli kılma vizyonu ile Turkcell Akademi çatısı altında eğitim ve gelişim faaliyetlerini sürdürüyoruz. Hedefimiz, ihtiyaçlara özel ve fark yaratan gelişim çözümlerimizle çalışanlarımızın hayatına katkı sağlamak.

Turkcell Akademi’nin liderliğinde kullandığımız dünya standartlarında gelişim çözümleri, en etkin teknolojik yöntemler ve altyapılarla, en son içerik ve güncel konularla, gelişim programlarımızın etkinliğini artırıyoruz. E-learning, Sanal Sınıf, Film, Atölye, Oyun, Konferans, İntranet ve diğer bireysel öğrenme kanallarımız çalışanlarımızın gelişimi için yapılandırıldı.

2014’te Amerikan Eğitim ve Geliştirme Derneği (ASTD) tarafından düzenlenen yarışmada Hizmet Öncesi Eğitim Programımız ile Uygulamada Mükemmellik ödülüne layık görüldük ve dünya birincisi olduk.

 

İşin En Keyifli Hali de Turkcell Global Bilgi’de

Turkcell Global Bilgi’de her lokasyonumuzda bulunan Social Club ile çalışmayı çok daha keyifli hale getiriyoruz. Her ay düzenli aralıklarla yapılan etkinliklerde arkadaşlarımız ile eğlenceli vakit geçiriyor, özel indirimler ile konser, tiyatro vb. etkinliklere katılıyoruz.

Operasyon salonuna bir anda gelen pamuk şekerini yedikten sonra lokasyon içinde bir yarışmaya katılıp ödüller kazanıyor, akşam sevdiğimiz sanatçının konserine bize özel fiyatlarla gidebiliyoruz.Hatta giderken yanımızda bir arkadaşımızı da götürüyor, özel ayrıcalıklarımızdan onun da yararlanmasını sağlıyoruz.

Ayrıca bu takımın bir parçası olarak sürekli devam eden sosyal sorumluluk projelerine de katılıyor, kardeş okullarımıza destek olurken ya da ağaç dikerken takım ruhunu yaşar, çevreye de değer katıyoruz.

 ​
~